Pán Matovič, prosím Vás už...

Autor: Peter Jarunek | 2.3.2018 o 12:28 | (upravené 2.3.2018 o 12:33) Karma článku: 5,83 | Prečítané:  2320x

..už choďte do preč! Kým ste sa s Dankom preťahovali na piesočku o formičky, bolo mi to jedno. Ale vražda 2 ľudí sa ma dotkla a robí sa mi nevoľno, že si na nej honíte Vaše staré spory z pieskoviska. Ale nielen to.

Vadíte mi v politike. Viete prečo? Lebo Vy len kritizujete a občas kydáte. Áno, v niečom máte pravdu, ale len kydať proste nestačí. Politická strana a politik-líder musí mať víziu, ako a kam riadiť krajinu. Vy nemáte nič. Vy ste baviaci dvorný šašo, ktorý keby sa dostal na trón, začne sa pozerať na tváre, ktoré teraz očakávajú panovníka, ale šašo v úlohe panovníka nevie, čo robiť. Takže buď s potupou odíde, alebo uvedie krajinu do chaosu. A to ste Vy.

Prestaňte už. Zostaňte len na tom pieskovisku. Tam Vám je dobre a tam vás majú aj ostatné  deti rady. Ale teraz mlčte a prestaňte zneužívať udalosti posledných dní na Vaše detské škriepky.

A vezmite si so sebou aj tú húževnatú hruštičku, ktorú tak protežujete a snažíte sa ju niekam dostať, lebo Vás majú už ľudia dosť. Jej majú už tiež dosť. Lebo je jasné, že je tam ako víťaz superstar. Nevie dohromady nič, ale ide podľa scenára. Choďte s tým proste do čerta.

P.S. ..a toto platí aj pre niektorých príliš aktívnych členov SaS. Rozmýšľajte, kým začnete tliachať a rozhadzovať ručičkami. Fico je tak úspešný aj preto, lebo vie, kedy mlčať a kedy správne niečo povedať. Smutne musím konštatovať, že sa od neho v tomto môžete učiť.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Trénoval, mučil sa a nosil zbraň. Palach bol bojovník

Aj po desaťročiach sa objavujú nové zistenia.

DOMOV

Mlynské nivy uzavrú na rok, z toho na pol roka úplne (video)

Mesto sľubuje kampaň, akú sme tu ešte nemali.


Už ste čítali?